Kun 105 minutter fra Oslo

Lians 105minutterFraOslo Facebook9

Messe Harstad 21.-22. April

harstadmesse 980x305

Besøk oss

 


Skal levere Norges beste og tryggeste camping- og fritidsopplevelser!

ÅPNINGSTIDER: 

Mandag - fredag   09.00 - 17.00
Torsdag                  09.00 - 19.00
Lørdag                    10.00 - 14.00

Verksted 
Mandag - fredag     08.00 - 16.00        

 

Lians Caravan og Fritid AS
Industriveien, Andslimoen,
9325 Bardufoss.
Tlf.: 77 83 06 30
Epost: post@lianscaravan.no

SALGSAVDELING:
Tlf. 922 37 563
E-post: salg@lianscaravan.no

Hege Lian - Daglig Leder
hege@lianscaravan.no 

Jorn Salgssjef3

Jørn Larsen - Salgssjef                      
jorn@lianscaravan.no

 

Roger Selger Burstner Niesmann Hymer6

 
Roger Risto
roger@lianscaravan.no


Andre Selger Bruktansvarlig3

Andrè Stifjell
stifjell@lianscaravan.no

 

Sylvi Selger Laika5
Sylvi Granheim
sylvi@lianscaravan.no


Stig Bjarne Larsen

stig@lianscaravan.no

Janne-Mai Steien
janne@lianscaravan.no

Arild Lian
E-post:  

 

UTLEIE:

TLF. 46 42 47 22 

Stig Bjarne Larsen
utleie@lianscaravan.no

 

KONTOR:

Kontor tlf. 778 30 630 

Siv Therese Johansen 
siv.therese@lianscaravan.no

Mari Ann Fakturering kontor
Mari Ann Hansen Brodahl

mari.ann@lianscaravan.no

VERKSTED/KUNDEMOTTAK:
Tlf. 922 35 168
verksted@lianscaravan.no

Dagfinn Eikås - Team leder
dagfinn@lianscaravan.no

Thomas Wilsgård
wilsgard@lianscaravan.no

Marlene Ilvær Joreng
marlene@lianscaravan.no

Kristian Reklamasjon3
Kristian N Karlsen

kristian@lianscaravan.no

 


BUTIKK/DELELAGER:
Tlf. 922 35 304
butikk@lianscaravan.no

Delelager:
Tlf. 922 39 556

delelager@lianscaravan.no 

Philip Delelager
Phillip Sticha

philip@lianscaravan.no

 

Thomas Delelager og nettbutikk3


Thomas Rognli
 
thomas@lianscaravan.no


Thor H Delelager og Dekk
Tor Harald Myklevold

tor.harald@lianscaravan.no


IMG 32
Nina Rørslett

nina@lianscaravan.no


IMG 33
Hilde Falsen

hilde@lianscaravan.no

Hvem er Team Lians?

Team Lians består av 35 fagfolk innen camping. Vi har i mer enn 30 år hatt verksted for caravan, og de siste 11 år har vi også hatt bilverksted spesialisert på Fiat.

Våre folk har svært lang erfaring både med å campe selv, og med å gi våre kunder gode råd for en trygg og god fritidsopplevelse.