Visning Bjerkvik 30.november

Besøk oss

rod koffert


Skal levere Norges beste og tryggeste camping- og fritidsopplevelser!

ÅPNINGSTIDER:

Mandag-Fredag  09.00 - 17.00
Lørdag                   10.00 - 14.00

Verksted:            08.00 -16.00

 

Lians Caravan og Fritid AS
Industriveien, Andslimoen,
9325 Bardufoss.
Tlf.: 77 83 06 30
Epost: post@lianscaravan.no

SALGSAVDELING:

Tlf. 922 37 563
E-post: salg@lianscaravan.no

Hege Lian - Daglig Leder
E-post: hege@lianscaravan.no

Jørn Larsen - Salgssjef
E-post: jorn@lianscaravan.no

Roger Risto
E-post: roger@lianscaravan.no 

Andrè Stifjell
E-post: stifjell@lianscaravan.no

Arild Lian
E-post:  

 

UTLEIE:

TLF. 46 42 47 22

Thomas Rognli
E-post: thomas@lianscaravan.no

 

KONTOR:

Kontor tlf. 778 30 630

Janne-Mai Steien
E-post: janne@lianscaravan.no

Mari Ann Brodahl
E-post: mari.ann@lianscaravan.no

VERKSTED/KUNDEMOTTAK:

Tlf. 922 35 168
E-post: verksted@lianscaravan.no

Jan-Ove Fagerli - Verksmester
E-post: jan.ove@lianscaravan.no

Kristin Tangstad
E-post: kristin@lianscaravan.no

Ingvild Gundersen
E-post: ingvild@lianscaravan.no

Eirin Olsen
E-post: eirin@lianscaravan.no

 


BUTIKK/DELELAGER:

Tlf. 922 35 304
E-post: butikk@lianscaravan.no

Delelager tlf. 922 39 556
E-post: delelager@lianscaravan.no

Dagfinn Eikås - Team leder
E-post: dagfinn@lianscaravan.no

Phillip Sticha
E-post: philip@lianscaravan.no

Tor Harald Myklevold
E-post: tor.harald@lianscaravan.no

Nina Rørslett
E-post: nina@lianscaravan.no

Hilde Falsen
E-post: hilde@lianscaravan.no

Hvem er Team Lians?

Team Lians består av 35 fagfolk innen camping. Vi har i mer enn 30 år hatt verksted for caravan, og de siste 11 år har vi også hatt bilverksted spesialisert på Fiat.

Våre folk har svært lang erfaring både med å campe selv, og med å gi våre kunder gode råd for en trygg og god fritidsopplevelse.

Les mer